0312 433 34 61
Dil Seçin
trende

Sonic Enchant İşitme Cihazı

04.11.2019
1 görüntülenme
Sonic Enchant İşitme Cihazı

Enchant. Dayanılmaz Sezgi.

SoundDNA platformunu kullanan ilk Sonic işitme cihazı, Enchant doğal sesi yepyeni bir yolla sunuyor. Enchant işitme deneyimini üç inanılmaz teknolojik özelliği ile aydınlatıyor; yönlülük, esneklik ve tamamen otomatik.

Her şey SoundDNA ile başlıyor

SmartCompress:

Sonic in ünlü konuşma değişkeni (SVP) platformu artık SmartCompress teknolojisi ile daha da ileriye gidiyor. SmartCompress ile SVP değişen ses ortamlarına inanılmaz bir çeviklik ile karşılık veriyor. Doğal dinleme ortamlarındaki amfilikasyonu doğru bir şekilde uygular.

Binaural Gürültü Baskılama:

Yeni kablosuz özelliği dengesiz gürültü  ortamında gerekli olan gürültü baskılamayı sağ veya sol işitme cihazına dengeli olarak uygular.

SPİN Yönetimi:

Gürültüde Konuşma (SPİN) Yönetim sistemi farklı yönlerdeki konuşma seslerini de algılayan SPİN Yönlülüğüde kapsıyor. SPİN Gürültü Azaltma konuşma aralıklarındaki arka plan seslerini bile algılar ve SPİN kontrol ile bu seslerin kontrolünü tamamen elinize alabilirsiniz.

Genişletilmiş Dinamik Alan:

Enchant 100 e özel, Genişletilmiş Dinamik Alan (EDR) ani ve şiddetli seslerin cızırtı olmadan berrak bir şekilde iletilmesini sağlar. (Sinema, Konser ve Canlı Performansların tadını çıkarın!)

Smart Müzik:

Canlı müzikten daha fazlasını alın.

Tinnitus SoundSupport:

Kişiselleştirilebilir ses ve amfilikasyon terapisi

Frekans Transferi:

Yüksek frekanslı sesleri daha iyi olan frekanslara transfer eder.

IP Oranı:

Etkileyici IP68 toz ve suya karşı koruma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.