0312 433 34 61
Dil Seçin
trende

Oticon Opn™ İşitme Cihazları

04.11.2019
19 görüntülenme
Oticon Opn™ İşitme Cihazları

Devrim yaratacak Oticon Opn™ gürültülü ortamlarda işitme kaybı olan insanları desteklemenin geleneksel yöntemlerini bırakıyor. Oticon Opn S ile açık ses deneyimini ve BrainHearing™’in eşsiz faydalarını fizik kanunlarını yıkarak bir üst seviyeye taşıyoruz!

Fizik kanunlarına göre konuşan kişiye çok yakın bir mikrofon, feedback oluşturur. Bu feedback riski nedeniyle, işitme cihazı kullanıcıları, çoğunlukla açık kanal uygulaması yapılan cihazlar ile istenilen kazancı elde edememektedir.1 Tamamen yeni Velox S™ platformu ile çalışan OpenSound Optimizer™, feedback oluşmadan önce tespit edip önleyebilecek kadar hızlıdır. Bu yeni özellik, açık kanal uygulaması yapılan cihazda, kullanıcınızın ses dünyasını ilave 6dB’e kadar – feedback riski olmadan – büyütebilmenizi sağlar.2 Bu, yepyeni bir işitme cihazı kullanım özgürlüğüne ek olarak, netlik ve ses kalitesinden ödün vermeden konuşmaların anlaşılmasının daha da iyileştirilebilmesi anlamına gelmektedir. Çığır açan OpenSound Navigator™ özelliğinin daha güncel bir versiyonu ile Oticon Opn S kullanıcıların kendilerine has ihtiyaçlarını karşılamak adına daha fazla olanak sağlamaktadır. Oticon Genie 2’deki yeni “Çok Yüksek Ayar” seçenekleri, her gün karşılaşılabilecek durumlarda daha fazla yardımı mümkün kılar. Cihazı kullananların ne zaman ekstra yardıma ihtiyacı olsa, Oticon ON App’de mevcut olan OpenSound Booster’ı etkinleştirmeleri yeterli olacaktır.

Oticon Opn S, konuşmaların daha iyi ayırt edilebilmesi, dinleme eforunun azaltılması ve daha fazla konuşma hatırlama kapasitesi için, Brain Hearing’in faydalarını daha üst seviyelere taşıyor. Yeni geliştirilen Open Sound Optimiser teknolojisinin sağladığı feedback’siz 6 dB ekstra kazanç ile, açık kanal işitme cihazı uygulamasında, normal işitme seviyesinde konuşmaları anlama becerisi sağlanmaktadır.3 Oticon Opn S’in üç farklı fiyat seviyesinde satılan dört ayrı modeli vardır. Bu modeller arasında zarif ve göze batmayan bir tasarımda açık ses deneyimi, üstün bağlanabilirlik ve en son teknoloji lityum iyon şarj edilebilir batarya teknolojisinden oluşan eşsiz bir kombinasyon sunan yeni miniRITE R yer almaktadır.

1 Callaway 2019, Oticon Whitepaper
2 Önerilen kullanım için, en iyi uygulamaya göre
3 Juul Jensen 2018, OticonWhitepaper, Oticon Opn S

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.